O PROJEKTU

PRODEJ startuje v druhé polovině  roku 2019

Ceny budou zveřejněny v nejbližší době

 

Nově vznikající projekt VIEW SPOŘILOV se nachází v perspektivní  lokalitě Prahy 4 - Záběhlicích v blízkosti Hamerského rybníka a kaskádovitých přírodních jezírek na nároží ulic Choceradská a Senohrabská

V projektu naleznete 68 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk a možnost parkování v garážích v 1PP a 2PP domu. Byty disponují nadstandardně velkými francouzskými okny a prosklenými zábradlími balkonů, které poskytují maximální množství světla a nerušený výhled do okolní zeleně, kam je většina bytů orientována.

Důraz je kladen na maximální kvalitu provedení i soukromí obyvatel díky jasnému oddělení balkonů a maximálnímu odhlučnění jednotek. Dům je v kategorii energetické náročnosti B, tedy velmi úsporný dům, který šetří životní prostředí i peníze svých obyvatel. Okolí domu je zaplněno maximálním množstvím stromů a další zeleně. 

Společně s desetipodlažním domem vznikne i parkovací dům, jehož střecha bude sloužit jako terasa a předzahrádka pro vybrané byty. Projekt přináší výjimečnou možnost bydlení v jedné z nejoblíbenějších lokalit, v blízkosti centrál mnoha nadnárodních korporací, s výjimečnou občanskou vybaveností, klidovými zónami, ideálními dispozicemi jednotek a dopravní dostupností, splňuje nejvyšší nároky budoucích obyvatel.

Vybavenost bytů

Každá bytová jednotka má balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku a je vybavena nadstandardním vnitřním vybavením značek Cerim, Riho, Hansgrohe, Laufen a dalšími spolehlivými značkami. K bytu je možné mít parkovací nebo garážové stání v domě. Sklep je součástí příslušenství větších jednotek. 

 Byty mají podlahové vytápění. U  domu jsou umístěny stojany na kola a povede zde cyklostezka. Pro děti bude u domu zřízeno ohraničené hřiště s rozmanitými hracími prvky. Dům je plně bezbariérový.

Dispozice bytů 3+kk 2+kk si můžete prohlédnout zatím ve virtuálních prohlídkách.

Dopravní obslužnost – pouze 3 minuty od metra

Nejbližší zastávka MHD, stanice Choceradská, se nachází přímo na rohu projektu. Autobusem se lze dostat na metro Roztyly za 7 minut či na konečnou tramvajovou zastávku Spořilov.  V obráceném směru dokonce pouze za 3 minuty. Nabízí přímé autobusové spojení ze Sídliště Spořilov na stanice Smíchovské nádraží, Florenc, Chodov a další jsou zárukou perfektní lokality ideálního bydlení. Parkovací místo je možné zřídit přímo v garážích v patě domu, a to jak klasické stání, tak uzavíratelné garážové stání, ale i venkovní místo těsně u domu. 

Občanská vybavenost

Lokalita vyniká svou občanskou vybaveností, včetně škol, školek, obchodních center jako například nedaleké OC Chodov, restaurací, polikliniky, pošt, obchodů a blízkostí klidových zón, jedna z nich bude vytvořena v bezprostřední blízkosti domu s dětským hřištěm. Sousedství s parkem vybízí ke sportu, jízdě na in-line bruslích, kole nebo klidným procházkám s dětmi. V okolí jsou k dispozici: sportovní centrum HAMR a další sportovní areály jako tenisové kurty, fotbalová a dětská hřiště. V blízkosti je také Hamerský rybník a romantické údolí říčky Botič. Ideální pro pohodový život.

 

Kolaudace 3Q - 2020

Projekt nových bytů a garážových stání na Spořilově, VIEW SPOŘILOV, těží nejen z atraktivity místa, ale také zajímavých dispozic jednotlivých bytů. Nové byty v Praze 4 umožní svým budoucím obyvatelům neobyčejné bydlení.

 

Investorem projektu je investiční a developerská skupina

Autor dokumentace ÚZ a SP je společnost AED project, a.s.

Prováděcí dokumentaci zajišťuje spol. VMS projekt s.r.o.

Autor projektu je Ing. arch. Ivan Hnízdil